Tako kot vsako leto, smo se z nekdanjimi sodelavci tudi letos srečali v avli naše šole. Njihovo veselje ob snidenju se je kmalu preselilo tudi v naša srca. Lepo je bilo stisniti roke ljudem, s katerimi smo toliko let skupaj ustvarjali in se veselili pedagoških uspehov.

K še večjemu prazničnemu vzdušju je pripomogla čarobno okrašena šolska avla (za to so poskrbeli pomočnica ravnatelja Heidi, likovnica Urška in učiteljica PB), ki nas je z lučkami in skoraj pravim kaminom prestavila v svet sanjarjenja. Otroci OPZ (pod vodstvom učitelja Petejana) so bili ob petju pesmi sproščeni in razigrani, takšni, kot morajo biti, če jim le dopustimo, da doživljanje prihaja iz njih samih. Učenci »Šolskega odra« (te vodi učiteljica Boža), ter solistki Ela in Mia (pod mentorstvom učiteljice Matejke) so s petjem, besedo in plesom še podkrepili praznični večer.

Učiteljica Boža Hvala