Učiteljice in učitelji 2022/23

UČITELJI, KI POUČUJEJO NA RAZREDNI STOPNJI

Matična šola v Solkanu

STROKOVNI DELAVCIODDELEK
Iris Valantič1. a  
Mirjam Pipan
Tanja Nemec1. b  
Milena Kovačič
Lidija Abramič2. a
Vesna Gulin2. b
Eva Kovačič3. a
Nina Rijavec Ternovec 3. b
Metka Nunčič4. a
Sara Marinič4. b
Mojca Kumer5. a
Karin Sirk5. b

POŠ Grgar

STROKOVNI DELAVCIODDELEK
Mirjam Žnidarčič1.- 2. G  
Nevenka Gravner
Erika Bat3. G
Nina Ž. Kuštrin4. G
Petra Winkler5. G

POŠ Trnovo

STROKOVNI DELAVKIODDELEK
Denis Matežič1., 2. T
Barbara Gabrijelčič3., 4. T

ODDELKI PODALJŠANEGA BIVANJA

STROKOVNI DELAVCIODDELEK
Franja SimčičPB 1. a, 2. a
Nina Močnik, Erika GrosarPB 1. b, 2. b
Boža HvalaPB 2. a, 2. b
Lilijana H. PlesničarPB 3. a, 3. b
Maja Medvešček (nad. Eriko Beguš – B)PB 3. b, 4. a
Darja KraščekPB 4. a, 4. b, 5. t
Magdalena RemecPB 5. a, 5. b
Matejka BucikPB vozači
Mojca BajtPB 1., 2. G
Viljem LavrenčičPB 3., 4. G
Tamara Mihelj (TJA in PB)PB 5. G
Katja SkubinPB 1. – 4. T

UČITELJI, KI POUČUJEJO NA PREDMETNI STOPNJI

STROKOVNI DELAVECRAZ.PREDMETNIK
Haira G. Urbančič6. aŠPO6a-bc6 7abc6 8ab4 9ac2 IŠPo1
Urška Tušar6. bLUM4a2 6abc3 7abc3 8abc3 9abc3 LS11 LS21 LS32 PRJ0,5
Sanja L. Jazbec6. cSLJ6c5 81, 57 91, 29 DD1
Nuša Furlani7. aNAR 6abc6 7abc9 GOS 6abc4,5 RIČ1
Tina Cotič7. bMAT6a7bc8 NIP1 MME1 ROM1 UBE1 DD1
Mojca Milone7. cTIT6abc6 7abc6 8abc6 OGL2 NIP1 PRJ0,5
Matej Petejan8. aGUM4ab3 6abc3 7abc3 8abc3  9abc3 OPZ2 MPZANI1
Damjana Čibej8. bTJA7c4 82,4NIPITA6 DD1
Ines Kompara8. cMAT6bc8 7a83,5 8 DD1
Dagmar C. Vončina9. aKEM 8abc6 9abc6 BIO 8abc4,5 9abc6 DD0,5
mag. Magda Čevdek9. bMAT82,48 MAT91,28
Dolores Cingerle Lozar9. cMAT814 93,4FIZ8abc6 9abc6 DD1
Brigita Lipej Furlan TJA81,3,59 92,36 NE6 DD1
Luka Pavlin TJA6a4 7ab91,4FRA4 DD1
Lucija Kovačič SLJ6a7a,b8  84 3,5 934,5 DD
Andreja Vetrih Humar SLJ6b7c4 82,3 7 944,5 DDtujci1
Boštjan Mugerli GEO6abc3 7abc6 8abc4,5  9abc6
Katja Rogelja Semolič ZGO6abc3 7abc6 8abc6  9abc6 DD1
Maja Medvešček DKE7abc3 8abc3
Matejka Bucik LAB12,3 LUM3
Milan Ambrožič PFE1 DD1,5 PRJ0,8
Sara Špacapan TJA6bc8 3ab4 4ab4 5ab6
Špela Frank TJA 1ab2 2ab4 TJAT4 LUMT2
Samuel Brajnik ŠPO5a3 6bc6 7b2 8ac4 9ab4 IŠPN2 NIP1
Marinka Petrovčič ŠPO5b3 6a3 7ac4 8bc4 9bcŠZZŠSP2
Tamara Mihelj TJA 2g2 3g2 4g2 5gPB10

Matične učilnice

Razred6. a6. b6. c7. a7. b7. c
UčilnicaZGOLUMSL1BIOAN1TIT
RazrednikHaira G. UrbančičUrška TušakSanja L. JazbecNuša FurlaniTina CotičMojca Milone
SorazrednikMarinka PetrovčičLucija KovačičTina SkokSuzana KrančanMaja MedveščekAndreja V. Humar
Razred8. a8. b8. c9. a9. b9. c
UčilnicaGLUAN2GOSPKEMMATFIZ
RazrednikMatej PetejaDamjana ČibejInes KomparaDagmar C. VončinaMagda ČevdekDolores C. Lozar
SorazrednikSimona KerševanBrigita L. FurlanSamuel BrajnikKatja R. SemoličBoštjan MugerliLuka Pavlin

Related Images:

(Skupno 14.538 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost