Navodila za prijavo

Prijava izbora izbirnih predmetov bo potekal od 17. 04. 2023 do 08. 05. 2023

Izbirne predmete izberete na spletnem portalu LOPOLIS na naslovu: www.lopolis.si. S klikom na povezavo boste vnesli vaše uporabniško ime in geslo, s katerima se prijavite in izberete želene izbirne predmete.

Obvezni izbirni predmeti so namenjeni učencem od 7. do 9. razreda, neobvezni izbirni predmeti pa učencem od 4. do 6. razreda.

Nekaj opomnikov:

– učenci si izberejo vsako šolsko leto druge izbirne predmete, razen v primeru, ko se ti vsebinsko nadgrajujejo (nemščina, francoščina, italijanščina, verstva in etika, likovno snovanje npr.)

– Izbirni predmet šport (odbojka, nogomet) lahko učenec izbira samo enkrat

– obvezno število ur obveznih izbirnih predmetov: 2 (lahko 3 s podpisanim soglasjem staršev)

– opravičenost od obveznih izbirnih vsebin: 1 ali 2 uri ob priložitvi potrdila Glasbene šole, ki izvaja javno veljaven program.

Predmetnik Obveznih in Neobveznih izbirnih predmetov si lahko ogledate na spletni strani šole OŠ Solkan, UČENEC – IZBIRNI PREDMETI 2023-2024, oziroma preko povezave

1. PRIJAVA PREKO SPLETNE STRANI LOPOLIS
  • V PREGLEDU VAŠEGA PROFILA ODPRETE OBVETILO O IZBIRNIH PREDMETIH